Zasilacze UPS PowerWalker VFI AT to podstawowe modele o topologii online. Cechują się podwójną konwersją, sporą mocą i dostępnością wersji z różnymi typami gniazdek.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT są dostępne w trzech wariantach mocy – 1000 VA, 2000 VA i 3000 VA. Dodatkowo każdy z nich występuje w wersji z gniazdkami typu E (stosowane m.in. w Polsce), typu F (schuko, używane m.in. w Szwecji, Norwegii czy Niemczech) oraz G (występuje m.in. w Wielkiej Brytanii i Irlandii). Każdy powinien zatem znaleźć kombinację na miarę swoich potrzeb.
Cechami wspólnymi wszystkich zasilaczy UPS PowerWalker VFI AT są mechanizmy podwójnej konwersji i pełna sinusoida na wyjściach. Można je zatem wykorzystać do podtrzymania i ochrony krytycznej infrastruktury. Podłączone urządzenia są bowiem w pełni odizolowane od źródłowej sieci elektrycznej i otrzymują prąd wysokiej jakości w sposób ciągły, bez żadnych przerw.
Seria PowerWalker VFI AT pozwala na łatwe podpięcie dodatkowych akumulatorów i wydłużenie tym samym czasu podtrzymania. Z kolei opcjonalny port rozszerzeń daje możliwość instalacji dodatkowych modułów rozszerzających funkcjonalność np. o dostęp zdalny poprzez sieć. Wyprowadzone porty USB obsługują urządzenia HID. Uzupełnienie stanowią port szeregowy (RS232), EPO i autorskie oprogramowanie do zarządzania zasilaczem PowerMaster.
Wszystkie zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT wyposażono w czytelne ekrany LCD, które wyświetlają najważniejsze informacje dotyczące parametrów pracy urządzenia. Mają one funkcję automatycznego przyciemniania w celu oszczędzania energii. Wybudzenie następuje poprzez naciśnięcie dowolnego z przycisków na panelu frontowym.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT trafią na półki sklepowe jeszcze w tym kwartale. Ich ceny zaczynają się od ok. 900 zł.
Dane techniczne:
VFI 3000 AT: 21 kg
Czyatj dalejWraz z nową serią dysków NAS Lockerstor 8 i 10 Asustor udostępnił kolejne wersje aplikacji Photo Gallery i AiFoto. Mają one przebudowany interfejs i funkcje, dzięki którym przeglądanie, udostępnianie i składowanie zdjęć mają być szybsze i wygodniejsze.
Aplikacja Photo Gallery 3.0 Beta jest przeznaczona dla dysków sieciowych Asustora. Pozwala ona na tworzenie cyfrowych albumów ze zdjęciami, które następnie można udostępniać innym. W ostatniej odsłonie użytkownicy otrzymują przeprojektowany interfejs. Pojawiła się nowa oś czasu (timeline) oraz narzędzia, które pozwalają na organizacje zdjęć w ramach inteligentnych albumów m.in. według lokalizacji i daty. Pojawiło się także wsparcie dla zdjęć panoramicznych 360o.
Z najnowszą wersją Photo Gallery współpracuje przeznaczona dla urządzeń mobilnych aplikacja AiFoto 3. Tutaj również udostępniono funkcje do inteligentnej organizacji zdjęć, odświeżoną linię czasu i wsparcie dla panoram. Wygląd aplikacji można dostosować do własnych preferencji za pomocą gestów. Usprawniono także funkcję odpowiadającą za automatyczny, natychmiastowy upload zrobionych zdjęć.
Aplikacje rozszerzające funkcje dysków sieciowych Asustor znajdują się w sklepie App Central przygotowanym przez producenta. Z kolei aplikacje dla urządzeń mobilnych można pobierać z oficjalnych sklepów twórców platform: Google Play Store i Apple App Store.
Czyatj dalej